czwartek, 16 lipca 2015

S U M M E R T I M E H A P P I N E S S


To piękne uczucie, kiedy poznajesz kogoś, kto jest jeszcze dziwniejszy niż ty. Kogoś, kto ma większe problemy emocjonalne i  jest jeszcze bardziej skomplikowany i pokręcony.  Masz wtedy niemalże sto procent pewności, że skończy się to przyjaźnią.Idąc tym tropem- ja i moja przyjaciółka bijemy rekordy. Po miesiącu wyśmiewania się z polskich nadmorskich kurortów typu kolorowe jarmarki, z podniesioną głową pojechałyśmy na Półwysep, by przeżyć Weekend Życia. Od razu powiem, że oczekiwania okazały się jednak być zbyt duże w stosunku do możliwości  Władysławowa, które wybrałyśmy.  Co niesamowite- trafiłyśmy na rewelacyjną pogodę.  Co mniej niesamowite- na każdym kroku spotykały nas budki z kebabami,  goframi, ciupagami, słonikami z bursztynu i bokserkami z napisem SUPER CHŁOPAK/ SUPER DZIEWCZYNA. Całe szczęście, że w ferworze wakacyjnych uniesień oparłyśmy się zakupom… Inni chyba jednak nie mieli tyle szczęścia, bo ilość ludzi stojących w kolejkach DO WSZYSTKIEGO była naprawdę przerażająca.

Chociaż bawiłyśmy się rewelacyjnie, wróciłyśmy opalone i objedzone przepysznymi lodami o smaku Oreo, wyjazd ten utwierdził mnie w przekonaniu, że jestem Człowiekiem Dziczy.  Przepychając się pomiędzy ludźmi na szerokiej dość promenadzie, walcząc o każdy centymetr wolnego miejsca na plaży oraz stojąc w kilometrowej kolejce po gofra- naprawdę, można zatęsknić za Bieszczadami.

Podziwiam ludzi, którzy potrafią odpocząć w kurortach.Wszystkim wypoczywającym życzę miłego wypoczynku, a wszystkim pracusiom dużo wytrwałości! 

Pozdrawiam,

e.2 komentarze:

  1. Władysławowo jest cudowne! Spędziłam w nim jedne z lepszych wakacji! :)
    Spacer dziką plażą, wieczór na klifie, ognisko na plaży - coś cudownego, czego nie zniszczą tłumy turystów!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam długie sukienki, piękna stylizacja!

    http://casuallydressed.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! / Thank you for your comment!